Генпрокуратура не виявила порушень у деклараціях низки нардепів

15 Грудня 2017, 15:26

Генеральна прокуратура України не виявила фактів умисного ухилення від сплати податків в діях низки народних депутатів, тому закрила проти них кримінальні провадження. Про це в п’ятницю, 15 грудня, повідомляє прес-служба відомства.

Так, провадження були закриті відносно Володимира Бандурова, Станіслава Березкіна, Андрія Журжія, Олега Ляшка, Олександра Урбанського та Віталія Хомутинніка.

Згідно з повідомленням, Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ упродовж другого півріччя 2017 року здійснювалось досудове розслідування у провадженнях за фактами ймовірного ухилення від сплати податків та зборів чиновниками.

"У ході неупередженого досудового розслідування, з метою встановлення об’єктивних фактів, за ініціативи прокуратури проведено позапланові податкові перевірки ряду народних депутатів України", – зазначили в ГПУ.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) розпочало перевірку обставини декларування лідером Радикальної партії Олегом Ляшком 571 тис. грн виграшу в Українській національній лотереї.