Генпрокуратура назвала імена людей, з якими Тітушко бив журналістів

3 Липня 2013, 20:49

Згадані особи, за словами представника ГПУ, разом з Вадимом Тітушком  брали участь у нападі на журналістів у Києві 18 травня.

На засіданні Комітету звернули увагу на те, що у правоохоронних органів немає доказів, що обвинувачені є членами злочинного угрупування.

На це повідомлення  голова ТСК з розслідування фактів побиття журналістів 18 травня в Києві Віталій Ярема зазначив, що вищезгадані особи були розпізнанні на відеозаписах рейдерського захоплення будинку вчительки з Києва  Ніни Москаленко. За наявності таких доказів пан Ярема припустив, що молоді люди є учасниками злочинного угрупування.

Нагадаємо, 18 травня вдень на вул.Велика Житомирській у Києві виник конфлікт між представниками опозиції і групою невідомих молодих людей спортивної статури, який згодом переріс у бійку. Молоді чоловіки почали кидатися пляшками з водою і камінням. У результаті кілька людей отримали тілесні ушкодження.

Під час інциденту постраждали журналістка 5-го каналу Ольга Сніцарчук і фотограф видання "Комерсант" Влад Содель.

Бійка проходила під час акції опозиції "Вставай, Україно" (на Софійській площі) і мітингу під егідою Партії регіонів (на Європейській площі). Інцидент стався поряд з будівлею київського главку МВС.

Міліція проводила службове розслідування у зв'язку з інформацією про неналежну реакцію співробітників міліції на інцидент і за результатами розслідування привернула ряд керівників середньої ланки до дисциплінарної відповідальності. Також були звільнені заступник начальника столичного главку і керівник київського "Беркута".

21 травня по підозрою в хуліганстві на акціях було затримано жителя Київської області Вадим Тітушко, проте 22 травня Шевченківський райсуд ухвалив рішення відпустити його під заставу в 22,94 тис грн.