Генпрокуратура хоче відкритого процесу над Тимошенко

23 Червня 2011, 20:29

«Наша позиція полягає у тому, що будь які резонансні справи, по яких проходять посадові особи, якщо вони не мають грифу «таємно», повинні розглядатися у відкритому засіданні», – говориться у повідомленні відомства.

«Виходячи з того, що органи прокуратури виступають за максимальну неупередженість, відкритість та «прозорість» судового процесу по цій справі, ми наполягатимемо на забезпеченні публічності під час судового розгляду: присутності представників засобів масової інформації та суспільних організацій у залі суду, висвітлення судового процесу відповідно до норм, виписаних в діючих законах, можливості сторін прокуратури та захисту висловити свою точку зору і надати ґрунтовні відповіді», – додають у Генпрокуратурі.

Як відомо, 24 червня у Печерському районному суді відбудеться слухання справи стосовно екс-прем’єра Юлії Тимошенко за зловживання під час укладання газових угод. Партія «Батьківщина» закликає людей зібратися на мирний мітинг у п’ятницю, 24 червня, під стінами Печерського районного суду столиці, де о 9.00 розпочнеться судове засідання у «газовій» справі проти Юлії Тимошенко.

21 червня, БЮТ звернулося до президента Віктора Януковича з вимогою забезпечити неупереджений, справедливий судовий розгляду справи Юлії Тимошенко, а також пряму трансляцію судового засідання.

МВС має намір посилити охорону приміщення суду. 

Позначки: