Генпрокуратура допитала сина Поживанова

9 Березня 2011, 15:45

Зокрема, Поживанов зазначив, що нещодавно у Генпрокуратуру викликали на допит його середнього сина – 22-річного Валерія, який живе у Києві й навчається в Інституті міжнародних відносин.

«Сина запитували, як він зв’язується зі мною, чи знає, де я перебуваю, чи укладав він договір з адвокатом від мого імені», – зазначив екс-чиновник.

«Валерій ще раз дав їм мою електронну пошту, однак ніхто на зв’язок зі мною так і не вийшов», – додав Поживанов.

Він також поскаржився, що до його кримінальної справи не допускають адвоката.

«Мого адвоката Михайла Квашу до справи не допускають, тож досі не знаю, у чому мене звинувачують», – заявив екс-голова Держкомрезерву.

Поживанов, який попросив політичного притулку в Австрії, повідомив, що тепер часто спілкується зі своїм колишнім шефом – екс-міністром економіки Богданом Данилишиним, який уже отримав політичний притулок у Чехії.

«Він (Данилишин) дає мені багато слушних порад, але це особисте – на розголошення він згоди не давав», – стверджує Поживанов.

Нещодавно Поживанов відвідав табір для біженців, що за 30 км від Відня, й отримав так звану «білу картку» – документ, який видають шукачам статусу політичного біженця.

«Я вже подав пакет документів на отримання статусу політичного біженця в спеціальну службу (Bundesasylsenat). Вона в Австрії підпорядковується МВС, але такі випадки вирішуються на рівні федерального канцлера, з урахуванням думки МЗС, і процедура може тягнутися роками. Зараз у Відні до мене всі ставляться доброзичливо», – додав Поживанов.

Нагадаємо, 31 січня колишнього керівника Держкомрезерву Михайла Поживанова Генпрокуратура оголосила в розшук та порушила проти нього кримінальну справу. Його обвинувачують у розкраданні майже 35 млн гривень державних коштів.

Як повідомлялося раніше, Поживанов знаходиться в процесі отримання статусу політичного біженця в Австрії. Зараз він має дозвіл на проживання в Австрії, де мешкає та працює.