«Я такого подарунку МЗС робити не збираюся. Вони повинні себе проявити. Якщо їм щось не подобається, вони повинні знайти законні підстави для звільнення. Висловлювання у мережі Facebook не може бути такою підставою, якщо вони, звісно, не стосуються безпосередньо професійної діяльності, не розкривають державної таємниці і так далі. Тому те, що сталося зі мною – це нонсенс», – пояснив дипломат.
Він також наголосив, що наразі важко коментувати в юридичних термінах те, що з ним сталося, «оскільки МЗС, раптово перервавши його роботу на посаді Генкосула у Стамбулі, так і не спромоглося зробити якихось інших юридичних кроків».
До того ж, за словами дипломата, очільник МЗС Леонід Кожара з ним особисто не спілкувався, а зробив свою заяву про відкликання його з Стамбула до Києва в ефірі одного з телеканалів.
Як повідомлялось, раніше Кожара звинуватив Яременка у порушенні присяги держслужбовця та відкликав з посади Генкосула у Стамбулі.
30 листопада Яременко через соціальні мережі заявив, що мирну демонстрацію не розганяли, а ліквідували, попередньо оточивши і позбавивши мирних цивільних можливості врятуватися.
«Так діють карателі і окупанти, так діяли фашисти», – наголосив Яременко.
Нагадаємо, 30 листопада після 4-ї години ранку бійці спецпідрозділу «Беркут» розігнали Євромайдан у Києві.
Після розгону Євромайдану 33 активістів затримали, 5 з них госпіталізували з відділку міліції.
Читайте також: Понад 50 журналістів постраждали під час роботи на Євромайданах