Генеральний директор УЄФА: фінал Євро-2012 відбудеться у Києві

12 Травня 2012, 22:32

За словами Інфантіно, будь-які інші варіанти організатори Євро-2012 не розглядають.

Функціонер УЄФА також заявив, що Україна і Польща продемонстрували «значний прогрес» при підготовці до проведення Євро-2012, а незначні недоліки, за словами представника Союзу футбольних асоціацій, будуть ліквідовані своєчасно.

Про це ж заявив і віце-прем’єр-міністр України Борис Колєсніков, нагадавши: «9 травня стадіони у Польщі та Україні, які приймають матчі Євро-2012, передані під управління УЄФА. Керівництво УЄФА задоволено станом стадіонів, підготовкою до матчів турніру. Головне, щоб були задоволені уболівальники, щоб вони бачили не тільки сучасні спортивні арени, але і гарний футбол», – сказав Колєсніков.

Урядовець також повідомив, що транспортна галузь України закінчує підготовку до Євро-2012: із 27 травня між містами, що приймають матчі чемпіонату, курсуватимуть швидкісні потяги Hyundai, учасники та гості чемпіонату зможуть скористатись послугами low-cost авіакомпаній. Колєсніков підтвердив, що уряд та дирекція турніру в Україні ведуть переговори з керівниками готельного бізнесу з пропозицією знизити ціни на проживання у готелях на час чемпіонату.

Нагадаємо, Жан-Домінік Жуліані, керівник Фундації Роберта Шумана, раніше заявив, що європейці вимагатимуть перенесення матчів Євро-2012 з України до іншої держави, якщо лідерів української опозиції не буде звільнено.

Як повідомлялося, найближчими днями міністри закордонних справ країн-членів ЄС планують обговорити питання бойкоту матчів Євро-2012, які відбудуться в Україні.