Генеральна прокуратура висунула підозру одному з ватажків НЗФ «ЛНР»

Акценти
23 Січня 2020, 13:22

Одному з ватажків незаконних збройних формувань «ЛНР» висунули підозру у порушенні законів і звичаїв ведення війни. Про це 23 січня повідомив Офіс Генерального прокурора.

 

За наявною інформацією, про підозру повідомили керівнику артилерійського підрозділу «2 Окрема гвардійська мотострілецька бригада 2 армійського корпусу Народної міліції» «ЛНР». Його підозрюють у вчиненні особливо тяжких злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній), ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) КК України.

 

«Так, за даними слідства, вказаний громадянин України 30 серпня 2016 року, перебуваючи на території селища Весела Гора Луганської області, діючи умисно, спільно із іншими учасникам терористичної організації «ЛНР» та представниками ЗС РФ здійснив артилерійські обстріли цивільної інфраструктури та цивільного населення міста Щастя Луганської області. В результаті зазначених дій загинула 1 цивільна особа, зруйновано і пошкоджено 23 нерухомі об’єкти цивільної інфраструктури та 5 транспортних засобів», – ідеться у повідомленні.

 

Як повідомлялося, 17 січня Служба безпеки України повідомила про затримання у Харкові шпигуна "ЛНР".

 

Нагадаємо, упродовж доби, 22 січня, збройні формування Російської Федерації шість разів порушили режим припинення вогню, загинув один український військовий.

90