Гендиректор КМІС: якщо відкликання позову Королевської нас не реабілітує – ми подамо до суду

Акценти
29 Листопада 2012, 09:57

"Мені здається, що це добре, що партія визнала свої помилки, і визнала свою неправоту. Відкликання справи про це свідчить. Ми будемо дивитися інші коментарі, і якщо це означає, що ми повністю реабілітовані, то ми не будемо далі судитися. Тому що виявилось, що це така марудна справа, яка займає багато часу і дуже нецікава", – сказав Паніотто.

Водночас він зауважив, що "якщо виявиться, що це (відкликання позову Королевською – Ред.) нас не реабілітує і що всеодно ми виглядаємо як люди, які дали невірні дані, то ми будемо подавати в суд".

Відповідаючи на питання, чи будуть соціологи вимагати публічних вибачень, генеральний директор КМІС відповів, що це «є першим нашим наміром і ми, навіть, підготували індивідуальний позов. Але оскільки це займає дуже багато часу, то судитися заради того, аби отримати вибачення – у нас немає такого ентузіазму", – зауважив Паніотто.

Нагадаємо, 29 листопада представники Королевської заявили, що відкликають свій позов проти соціологів.

Раніше партія Наталії Королевської "Україна – Вперед!" звинуватила соціологів у заниженні рейтингу цієї політсили і подала відповідний позов до суду. Втім, жодних доказів свого високого рейтингу партія Королевської, яка не подолала 5% бар’єр на виборах до Верховної Ради, досі не надала.

Сьогодні суд мав продовжити розгляд позову Королевської до соціологів.

90