Гелетей закликав бойовиків не допустити континентальної екологічної катастрофи на Донбасі

28 Липня 2014, 22:46

"У зв’язку із небезпекою, яка утворилася у місті Горлівка, а саме, на підприємстві «Стірол» та навколо аміакопроводу, звертаємося до усіх, хто має хоч якийсь вплив на терористів, які методично створюють рукотворну катастрофу у серці Донеччини", – написав міністр. 

Він нагадав, що група терористів замінувала це підприємство, чим також створила загрозу цілісності аміакопроводу Тольятті–Горлівка-Одеса. 

"Таким чином, у разі здійснення цього цинічного плану, загроза усьому живому виникне не лише на прилеглих територіях, а й у найближчих районах, і має гарантований шанс перейти на територію Російської Федерації", – додав Гелетей.

"Аби уникнути трагедії континентального масштабу, звертаємося до всіх сил, у яких ще залишилася краплина здорового глузду і будь-який можливий вплив на ситуацію – негайно надати коридор для виходу на заміновані об’єкти інженерно-саперних підрозділів Збройних Сил України з метою їхнього розмінування, а відтак – уникнення глобальної техногенної катастрофи", – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, раніше генерал-полковник запасу Володимир Рубан повідомив, що терористи погрожують підірвати "Стирол".

Як повідомдялось, "Стиролу" через дії терористів загрожує аварія.

Тим часом в Авдіївці коксохімічний завод повністю зупинив роботу.