Газеті Тимошенко погрожують арештом майна

14 Березня 2011, 12:42

13 березня журналісти газети «Вечерние вести» не змогли потрапити до приміщення редакції, їм перешкоджала охорона, «посилаючись на наказ директора КП "Фірма "Берегиня-94" Головатенка Богдана Петровича». За цією інформацією, кореспондентам пояснили, що вони мали подати заявки на роботу в офісі у вихідний день. Тим часом джерела стверджють, що це сталося через заборгованість перед орендодавцем.

«На нашу адресу сьогодні почали надходити погрози, що нас можуть не випустити, що наше майно буде арештовано. На якій підставі? Що рішення суду є? Це ж спір господарюючих суб'єктів. Тобто це розбій, а іншими словами я це прокоментувати не можу, продовжується», – говорить Сергій Архіпов.

Як розповів пан Архіпов, сьогодні журналістів до офісу пустили, але світло, інтернет та тепло було відключено, а телефони не працювали.

Також гендиректор спростовує інформацію щодо заборгованості видання «Вечерние вести» перед орендодавцем:«Боргу перед нашим орендодавцем, звісно, немає, оскільки в силу діючого договору оренди, згідно з однією зі статей цього договору, ми зробили двомісячний авансовий платіж, а в другій декаді лютого повідомили їм, що припиняємо орендні відносини, тобто у нас до кінця цього поточного місяця є ресурс, щоб ми там перебували на законних підставах».

Крім цього, Сергій Архіпов зазначив, що має гарантійний лист з певними сумами, який констатує згоду видання на приведення цього приміщення в початковий вид до їхнього в'їзду: «Але гарантійний лист їх не цікавить, а цікавлять конкретні суми грошей, які вони задекларували. Звичайно, ми на це не підемо, оскільки маємо власну точку зору з цього приводу, а суми взяті зі стелі, ми, звичайно, оплачувати не будемо. Тобто зав'язався такий принциповий спір… Якщо ви справді маєте якісь фінансові претензії, будь ласка, в суд, і з рішенням суду до нас звертайтеся. Іншим словом, як розбій, охарактеризувати не зможу».

Сьогодні, 14 березня, Сергій Архіпов дав розпорядження редакції переїжджати в інший офіс по вулиці Турівській, 19. За його словами, якщо ця тяганина протягнеться ще якийсь час, то наступний номер газети «Вечерние вести» також не вийде.

Газета «Вечерние вести» входить в медіахолдинг «Інформальянс», який очолює Наталія Кожем’якіна.

Нагадаємо, 21 лютого Голосіївський райсуд Києва обрав стосовно обох затриманих запобіжний захід – утримання під вартою терміном два місяці. 1 березня Ярцева звільнили з-під арешту. Ярцев є родичем першого заступника керівника парламентської фракції «БЮТ-Батьківщина» Кожем’якіна.