«Ми багато разів були в більшій чи меншій мірі під загрозою закриття. Але завжди керівництво як вище, так і нижче знало, що якщо йтиме зі своєї посади пан Вєнєдіктов, то піднімуться і підуть геть усі», – сказав журналіст.
Ганапольський повідомив, що не знає деталей переговорів, тому не може говорити, із чим пов’язані зміни в раді директорів «Эхо Москвы». Проте, нагадав, що «кремлівська політика завжди закрита».
«Я цілком і повністю довіряю Вєнєдіктову як переговірнику в якихось складних моментах. А керівництво країни має право бути незадоволеним радіостанцією, і Пєсков (прес-секретар прем’єр-міністра РФ Владіміра Путіна – ред.) про це відверто пише. Істина десь посередині. Тому я не втручаюся в процес переговорів», – сказав він.
За словами журналіста, у колективі радіостанції «настрої бойові», зміна в раді директорів ніяким чином не вплинула на редакційну політику. «Ми працюємо вільно. Сьогодні у мене був ранковий ефір, мені ніхто не давав ніяких вказівок про що говорити в ефірі», – повідомив Ганапольський.
Коментуючи ситуацію зі свободою слова в Росії Ганапольський сказав, що всі ЗМІ, яких хотіли б закрити до виборів, уже давно б закрили, хоча не відхилив, що закриття, чи зміна політики в деяких із них можуть продовжитися. «Можна ще закрити телеканал «Дощ». Напевно, він у черзі», – додав Ганапольський.
Нагадаємо, керівництво холдингу "Газпром-медіа", в який входить радіостанція, вимагає дострокової відставки ради директорів "Эхо Москвы".
Колектив радіостанції «Эхо Москвы» пояснює бажання «Газпром-медіа» змінити раду директорів критикою влади на адресу радіостанції.
Прес-секретар прем'єра РФ Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков заявив, що перестановки в раді директорів «Эхо Москвы» не можуть бути пов'язані з критикою на адресу радіостанції з боку Владіміра Путіна. Вони пояснюються, швидше за все, внутрішньокорпоративними змінами.