Гайдук продав свій медіахолдинг “Еволюшен Медіа”

6 Грудня 2013, 18:28

Унаслідок зміни власника компанію залишили генеральний директор Юлія Литвинова, яка працювала в холдингу 10 років, та її заступник Сергій Скрипник.

Як стверджує Литвинова, два тижні тому вона отримала офіційне підтвердження того, що в компанії змінилися власники.

Після цього вона передавала справи представникам нових власників.

За її словами, з грудня вони з паном Скрипником вже не працюють в «Еволюшен Медіа».

«Зі мною комунікували тільки люди, які називали себе "фронтменами". Це були юристи чи люди, наближені до юриспруденції. Я навіть не знаю їхніх прізвищ, вони не представлялися. Вони довели до мого відома, що власники компанії змінилися і що вони нових власників фронтують (є ширмою для них – Ред.). Цим "фронтменам" я й передавала справи. Я за два тижні завершила всі процедури, і тепер новий власник, очевидно, визначиться з новою стратегією компанії, з новим курсом розвитку і з новим менеджментом», – розповіла Литвинова.

Хто саме став новим власником «Еволюшен Медіа», Литвинова, з її слів, достеменно не знає.

За інформацією джерел ТК, «Еволюшен Медіа» придбали люди, наближені до влади, про що свідчить обкладинка останнього випуску газети «Коментарі» за 6 грудня, де зображено трьох лідерів опозиції під заголовком «Отреволюционерились?!». Інші джерела стверджують, що «Еволюшен Медіа» придбали структури Сергія Курченка.

Однак у прес-службі холдингу Курченка «ВЕТЕК-Медіа» сказали, що це неправда.

«Я можу тільки здогадуватися з непрямих ознак, хто є кінцевим власником компанії, – каже Литвинова. – Так, зі мною комунікували юристи, які серед дуже багатьох клієнтів обслуговували "Брокбізнесбанк". Чи означає це чи не означає вищезгаданого пана? Кінцевого бенефіціара визначити не так легко».

Крім Юлії Литвиненко і Сергія Скрипника нині поки що ніхто не залишає «Еволюшен Медіа». З вихідних даних «Коментарів» за 6 грудня очевидно, що керівництво холдингу поки не призначено.

Головним редактором «Коментарів» залишається Тетяна Мокротоварова, яка на запитання щодо змін у компанії заявила, що «не володіє інформацією з цього приводу».

Джерела в «Еволюшен Медіа» кажуть, що редакціям поки не представляли нових власників і нового керівництва. Про їхні плани розвитку «Еволюшен Медіа» також наразі невідомо.

За даними джерел, може йтися як про оптимізацію бізнесу, так і про додаткові інвестиції.