Футбольні фанати заявляють, що не прийдуть на матчі Євро-2012

2 Вересня 2011, 18:17

Як передає кореспондент Тижня, про це вони заявили під час прес-конференції у п’ятницю, 2 вересня, присвяченій репресіям проти фанатів ФК «Динамо».

«Для нас Євро, скоріше за все, не буде. По-перше, владі не вигідно нас туди пускати, щоб ми, так би мовити, не зіпсувати враження приїжджих про чемпіонат. Крім цього, система продажу квитків досить дивна, та й самі вони не з дешевих», – заявив один із представників футбольних фанів.

Крім цього, чимало фанів взагалі хочуть поїхати з Києва на період чемпіонату, оскільки побоюються опинитися за гратами. За їхніми словами, як правило, міліція влаштовує провокації і відправляє їх в райвідділки перед певним серйозним футбольним матчем.

«Якщо влада хоче нормального проведення Євро-2012 і порядку на ньому, то повинна сісти за круглий стіл з фанатами, але це можливо лише після того, як будуть припинені переслідування фанатів і закриті кримінальні справи», – заявив голова громадської організації фан-клубу «Україна» Ігор Мазур.

Як зазначили вболівальники, вони вважають справу стосовно вболівальника Андрія Кориновського через побиття співробітника стадіону «Динамо» під час матчу проти «Карпат» – заполітизованою. На їхню думку, вона пов’язана з речитативом, який фанати виголошували під час матчу, де згадувався президент.

Водночас, вболівальники заявляють, що владі варто перейматися не тим, щоб знайти спосіб тиску на них, а подбати про підготовку стюартів (охоронців) до прийому вболівальників під час футбольних матчів на Євро-2012.

Нагадаємо, вболівальник київського "Динамо" Андрій Кориновський протягом понеділка перебував на допиті у Печерському райуправлінні МВС за фактом бійки вболівальників і працівника стадіону Андрія Саламатова, який намагався зірвати банер із зображенням Романа Шухевича під час матчу з львівськими "Карпатами".

У той же час вболівальники "Динамо" пов'язують допит зі скандуванням "Спасибо жителям Донбасса…", яке пролунало на стадіоні після інциденту з Саламатовим.

Нагадаємо, інцидент з Саламатовим стався під час матчу "Динамо" – "Карпати" 7 серпня.

Згодом президент київського клубу Ігор Суркіс оголосив про звільнення працівника стадіону, який раніше активно заявляв про свої антиукраїнські погляди.

96