ФСБ заявила про затримання у Криму екс-військового РФ через шпигунство на користь України

24 Листопада 2016, 09:59

Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявила про затримання в Севастополі колишнього військовослужбовця штабу Чорноморського флоту, який, як стверджує спецслужба, за завданням розвідки Міноборони України збирав секретні відомості про діяльність флоту. Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на прес-центр ФСБ.

Згідно з текстом, колишній російський військовий, капітан другого рангу запасу Лєонід Пархомєнко був затриманий в Севастополі 22 листопада. «Він, виконуючи завдання Головного управління розвідки Міністерства оборони України, збирав і передавав іноспецслужбі відомості про діяльність Чорноморського флоту, що становлять державну таємницю», – заявили в ФСБ.

У зв'язку із затриманням Пархоменка було порушено кримінальну справу за статтею 275 КК РФ «державна зрада».

Нагадаємо, у ФСБ Росії заявили про затримання 9 листопада на території окупованого Криму в Севастополі "учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України".

Згодом стало відомо, що Ленінський районний суд Севастополя на закритому засіданні обрав запобіжний захід у вигляді арешту трьом затриманим "українським диверсантам".

10 листопада з'явилося відео затримання українців.