ФСБ РФ заявила про затримання міжрегіональної групи, що “готувала теракти в Москві й Санкт-Петербурзі”

12 Листопада 2016, 13:59

ФСБ РФ заявила про затримання членів терористичного угруповання, яке планувало серію «резонансних диверсійно-терористичних акцій» в Москві і Санкт-Петербурзі. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на ФСБ.

Зазначається, що учасників угруповання затримали за допомогою працівників МВС з Таджикистану і Киргизії. Серед затриманих виявилися десять вихідців з країн Центральної Азії.

«У них виявлено та вилучено чотири саморобні вибухові пристрої великої потужності, начинених вражаючими елементами, засоби ініціювання, вогнепальна зброя, боєприпаси, а також засоби зв'язку», – повідомили в ФСБ.

Затримані дають свідчення про контакти з керівниками терористичного угрупування «Ісламська держава». Вони також розповідають про своїх спільників і базу, яка діє як в Росії, так і за кордоном, повідомили в спецслужбі.

«Терористичні акції бойовики планували здійснити з метою знищення цивільних осіб в місцях масового перебування людей», – повідомили в ФСБ.

Нагадаємо, у ФСБ Росії заявили про затримання 9 листопада на території окупованого Криму в Севастополі "учасників диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міноборони України".

Згодом стало відомо, що Ленінський районний суд Севастополя на закритому засіданні обрав запобіжний захід у вигляді арешту трьом затриманим "українським диверсантам".

10 листопада з'явилося відео затримання українців.