Фріки на Євромайдан – як мухи на мед

VIP-хроніки
18 Грудня 2013, 18:38

Подіями в Києві цікавляться виявляється не лише нащадки бандерівців з Західної України та київські маргінали, як намагається подати це провладна вітчизняна та російська преса. Майдан в Україні цікавить усіх. І не лише в Україні. Люди з цілого світу в захоплені та з неабияким інтересом спостерігають за тим, що відбувається в Києві.

Не бракує охочих підтримати Євромайдан навіть серед зовсім оригінальних персонажів. Так, нещодавно своїм візитом втішив мешканців наметового містечка в самому серці української столиці знаменитий російський фрік-стиліст Сєргєй Звєрєв. В своєму блозі він виклав цілий відеозвіт.

 

Світлина з instagram.com/zverevserg

 

«Я сейчас нахожусь в Киеве, на Майдане. Видите, какая баррикада за моей спиной. Туда прорваться, конечно же, будет невозможно. Звезда в шоке!»

 

Світлина з euromaydan.in

 

Також відзначився на Майдані і ще один російський відомий персонаж і шоумен Микита Джигурда. Зі сцени на Майдані Незалежності він прочитав свої вірші чистою українською мовою, а потім заспівав гімн України.

 

 

Не оминула увагою Майдану і відома американська порнозірка Саша Грей.

 

Світлина  з joyreactor.cc

 

Вона, щоправда, не приїхала потішити мешканців наметового містечка своїми талантами, але привітання в Twitter написала. Дівчина побажала: «Тримайся, Києве!».

 

 

 

Читайте також Як бачить Майдан астраханський соратник Жиріновского