Французька делегація відвідала з робочим візитом район проведення ООС

9 Липня 2019, 11:40

Делегація Франції на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Ізабель Дюмон відвідала район проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях та поспілкувалася з місцевим населенням на лінії розмежування. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

 

 

“Французька делегація відвідала з робочим візитом район проведення ООС. Сторони обговорили реальний стан цивільно-військового співробітництва у районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей”, – йдеться у повідомленні.

 

 

Так, начальник відділу цивільно-військового співробітництва Об’єднаного командного пункту Об’єднаних Сил полковник Сергій Карпов зосередив увагу іноземних гостей на виконанні специфічних завдань, які щоденно виконують військовослужбовці груп цивільно-військового співробітництва.

 

 

Крім того,  делегація відвідала КПВВ “Гнутове”, де прикордонники Донецького загону зі складу Об’єднаних сил поінформували іноземних гостей про особливості роботи всіх контрольних пунктів в’їзду-виїзду в межах Донецької і Луганської областей, розповіли про порядок перетину лінії розмежування різними категоріями громадян.

 

 

Зазначається, що  представники делегації висловили неабияке занепокоєння щодо цивільних осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України.

 

 

Водночас, надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, яка не перший раз відвідує район проведення операції Об’єднаних Сил, наголосила, що Франція і надалі підтримуватиме Україну на міжнародній арені, адже це вкрай необхідно задля збереження безпеки і відстоювання норм міжнародного права на європейському континенті.

 

Також під час робочого візиту на Приазов’я представники французької делегації також відвідали населені пункти на лінії розмежування та поспілкувалися з місцевим населенням, повідомили в Міноборони.

 

Нагадаємо, що на Донбасі 8 липня збройні формування Російської Федерації 17 разів порушили режим припинення вогню. З них сім разів – із застосуванням заборонених Мінськими угодами артилерійських систем калібру 122 мм, мінометів калібру 120 та 82 мм.