Франція підготувала пропозиції щодо реформування ЄС

29 Серпня 2017, 17:57

Президент Франції Емманюель Макрон після виборів у німецький бундестаг готовий буде озвучити пропозиції Парижа щодо подальшого розвитку Євросоюзу. Про це французький лідер заявив у вівторок, 29 серпня, в Єлисейському палаці на традиційній щорічній зустрічі з послами Франції за кордоном.

За словами глави держави, мова не йде про перегляд договорів ЄС, в яких викладаються конституційні основи Європейського Союзу. Париж працює над "конкретними" ініціативами приблизно в десяти тематичних областях, щоб пробудити у країн Європи нові "амбіції" і зробити європейську спільноту знову привабливою в очах її жителів.

В першу чергу нові заходи будуть спрямовані на зміцнення економічного і валютного союзу, гармонізацію соціальної та фіскальної політики в державах – членах ЄС, вироблення спільної оборонної стратегії, загального курсу щодо біженців і підходів до питань зміни клімату та енергетики.

Нагадаємо, вибори у німецький бундестаг заплановані на 24 вересня. У січні в Німеччині заявили, що готуються відбивати хакерські атаки перед виборами до Бундестагу.