Франція обіграла Німеччину і вийшла до фіналу Євро-2016

7 Липня 2016, 23:55

Збірна Франції перемогла Німеччину в матчі 1/2 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Євро-2016. Півфінал

Німеччина – Франція 0:2

Голи: Грізманн, 45+2 (з пенальті),72.

Французи здобули першу за майже півстоліття перемогу над німцями на великих міжнародних турнірах.

Зазначимо, що Німеччина, яка виграла п'ять із семи півфіналів на чемпіонатах Європи, на груповому етапі нинішнього турніру посіла перше місце у квартеті С, здобувши дві перемоги – над Україною (2:0) і Північною Ірландією (1:0) – при одній нічиїй з Польщею (0:0). В 1/8 фіналу німці розгромили Словаччину (3:0), а у чвертьфіналі по пенальті вирвали перемогу у Італії (6:5, ігровий час – 1:1).

Франція у свою чергу виграла групу А, здолавши Румунію (2:1), Албанію (2:0) і зігравши внічию зі Швейцарією (0:0). В 1/8 фіналу "триколірні" здобули вольову перемогу над Ірландією (2:1), а у чвертьфіналі розгромили Ісландію (5:2).

Таким чином, перемігши в сьогоднішньому матчі, Франція зустрінеться у вирішальному поєдинку Євро-2016 зі збірною Португалії, яка напередодні переграла Уельс (2:0).

Фінал чемпіонату Європи з футболу пройде 10 липня на арені "Стад де Франс" в Сен-Дені.