Фракція “Самопоміч” заявила про перехід в опозицію

19 Лютого 2016, 11:35

Вийшовши з коаліції, фракція “Об’єднання Самопоміч” має на меті створити опозицію існуючому уряду. Про це заявив народний депутат, голова фракції “Об’єдання Самопоміч” Олег Березюк, передає прес-служба партії.

“Сьогодні, коли ми припинили свою діяльність в коаліції, ми починаємо будувати опозиційну силу, яка є противагою, і буде пропонувати альтернативні рішення розбудови української держави. Буде підтримувати ті рішення, які, як ми вважаємо, є правильними, і уряд чи коаліція буде їх продукувати, чи ті рішення, які буде пропонувати Президент України”, – пояснив голова фракції. Заява про вихід надійшла до апарату ВРУ 19 лютого.

Нагадаємо, на сайті об'єднання повідомлялося, що парламентська фракція "Об'єднання «Самопоміч» ухвалила рішення про вихід зі складу коаліції «Європейська Україна». Лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк 18 лютого із парламентської трибуни зачитав заяву про вихід із коаліції  та про відкликання підписів під угодою про коаліцію.

Крім того, фракція ВО "Батьківщина" вийшла з коаліції.

Також із коаліції вийшли депутати міжфракційного об’єднання «Народний контроль» Дмитро Добродомов, Олег Мусій та Богдан Матківський.