Фракція БПП повторно запросила Абромавичуса на засідання

4 Лютого 2016, 14:35

Фракція БПП "Солідарність" знову запросила міністра економіки Айвараса Абромавичуса, який напередодні написав заяву про відставку, на засідання фракції для пояснень своїх дій. Про це в кулуарах ВР заявив лідер фракції Юрій Луценко після її засідання.

"Фракція повторно запрошує міністра економіки після його одужання прийти на фракцію для бесіди щодо підстав його заяви. Фракція вважає за неможливе прийняти відставку міністра економіки без його звіту на профільному комітеті і звіту Кабінету міністрів в залі ВР, також фракція вимагатиме від голови уряду забезпечити у місячний термін проведення процедури призначання керівництва на державні підприємства із списку топ-30", – наголосив він.

Як повідомлялося, 3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активній протидії проведеним його командою реформам. Услід за ним про відставку заявили його заступники Юлія Клименко, Максим Нефьодов, Наталія Микольська та Юлія Ковалів.

Фракція БПП запросила Абромавичуса на засідання 4 лютого, але він не прийшов, пояснивши, що нездужає.