Фото дня. 30 жовтня. Forbes визначив найвпливовішу людину світу, шоколадний ярмарок у Парижі та інше

30 Жовтня 2013, 18:23
  1. В Арізоні сталося страшне ДТП за участю шести тракторів з причепами та ще 19 транспортними засобами. Влада підтвердила, що мінімум три людини загинули, ще 12 поранені.
  2. Компанія Sierra Nevada Space Systems протестувала новий космічний корабель Мрія Chaser на базі ВПС США Едвардс у Каліфорнії. Літальний апарат скинули з висоти в 3,8 тисячі метрів. Пробний політ автоматизованої моделі протікав успішно, все зіпсувала посадка: Мрія Chaser через якоїсь технічної несправності занесло на злітній смузі. Апарат отримав деякі пошкодження.
  3. Біля ринку індійського міста Імпхал спрацював чергове вибуховий пристрій. Постраждали шість осіб. Це відбулося через пару днів після кількох вибухів під час передвиборної кампанії в місті Патна.
  4. У Парижі стартував 19-я всесвітня шоколадний ярмарок, в рамках якої відбувся своєрідний показ мод: всі моделі, у тому числі і французька актриса Еліза Товаті, пройшли по подіуму в шоколадному сукню.
  5. В Індії щонайменше 40 людей загинули в результаті зіткнення автобуса з бензовозом. ЗМІ передають, що більшість пасажирів заживо згоріли через виниклої пожежі – бензовоз вибухнув і спалахнув, а полум'я перекинулося на автобус.
  6. Президент Росії Володімір Путін став найвпливовішою людиною у світі за версією американського журналу Forbes