Фото дня. 23 липня. Землетрус в Японії, відкриття головного спортивного свята у Північній Кореї та інше

23 Липня 2013, 18:06
  1. В результаті зіткнення пасажирського автобуса і вантажівки в центральній частині Таїланду загинули 19 людей, ще 20 отримали травми різного ступеня тяжкості.
  2. У нью-йоркському аеропорту "Ла-Гуардія" в результаті аварійної посадки літака Boeing 737 американської авіакомпанії Southwest Airlines постраждали три людини.
  3. У центрі єгипетської столиці знову спалахнули масові заворушення. У перестрілках загинули як мінімум чотири людини, кілька десятків поранені.
  4. Перший день візиту Папи Римського в центр Бразилії був затьмарений низкою масових заворушень, які прокотилися по всьому Ріо-де-Жанейро.
  5. Японію сколихнув землетрус магнітудою 5,2 бали. Він стався в префектурі Фукусіма, на північному сході країни. На щастя, загрози цунамі немає.
  6. У Північній Кореї відбулося офіційне відкриття головного спортивного свята фестивалю Аріранг. Зазвичай він проводиться з початку серпня до 10 вересня, але цього разу почали раніше, щоб приурочити до 60-річчя з дня закінчення Корейської війни. Аріранг головний спортивний захід в Північній Кореї і завжди проходить з великим пафосом.