Forbes: Янукович використовує угоду з ЄС для тиску на Путіна

19 Листопада 2013, 14:56

Лікування Тимошенко закордоном не можливе без підпису Януковича. А оскільки Янукович має намір її звільнити, а парламент повторно не може домовитися щодо тексту угоди, ставлячи угоду з ЄС під загрозу, то це породжує, як пише видання, думку, що Янукович грає в якусь гру.

«Зрозуміло, що сьогодні в Україні парламент не приймає дійсно самостійних рішень Зволікання і суперечка з приводу законопроекту виглядає так, ніби Янукович грає в якісь ігри. Найпопулярніша думка, здається, це те, що він використовував пакт ЄС в якості важеля тиску у переговорах з Путіним», – пише Катя Солдак у своїй статті.

Дев’ятого листопада Віктор Янукович також зустрічався із президентом Росії Владіміром Путіним у Москві. «Цю сцену вирізано із фільму», тому невідомо до якого рішення вони дійшли і невідомо також, який вплив можуть мати ці переговори на угоду про асоціацію.

«Беручи до уваги події останніх місяців, відсутність прозорості у плані Януковича, збори у Вільнюсі, можуть бути вже приреченими. Сцена, яка відбулася за зачиненими дверима, це та сцена, де наш головний герой прийняв своє рішення і вибрав те, що краще для себе, визначаючи геополітичне майбутнє регіону і майбутнє тих, кого він присягнув представляти», – вважає Солдак.

На її думку, погані хлопці ніколи не перетворюються у героїв у реальному житті. «Крім того, головною метою Українського президента є переобрання на виборах у 2015 році і він зробить все, що потрібно», – наголошує Катя Солдак, проте додає, що фільм поки ще не завершився і все ж можливий несподіваний кінець.