Фонд гарантування вкладів продовжив ліквідацію трьох банків

7 Червня 2016, 16:19

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив ліквідацію банків ПАТ "АКБ "Київ" на один рік, ПАТ КБ "Стандарт" та ПАТ "Брокбізнесбанк" – на два роки. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

"Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийняла рішення, відповідно до якого продовжено строки здійснення процедури ліквідації ПАТ "АКБ "Київ" на один рік до 24 червня 2017 року включно. Відповідно до даного рішення продовжено повноваження ліквідатора ПАТ "АКБ "КИЇВ" Кічуку Олегу Івановичу на один рік до 24 червня 2017 року включно", – йдеться у повідомленні.

Крім того, Фонд гарантування продовжив строки ліквідації ПАТ КБ "Стандарт" на два роки до 18 червня 2018 року включно, і відповідно ліквідатора – Юрія Ірклієнка на такий саме термін.

ФГВФО також продовжив строки здійснення ліквідації ПАТ "Брокбізнесбанк" на два роки до 10 червня 2018 року включно, і відповідно ліквідатора – Олександра Куреного на такий самий термін.

Нагадаємо, у червні Нацбанк ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку АКБ «Київ» та відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ КБ "Стандарт". 

Рішення про ліквідацію "Брокбізнесбанку" НБУ прийняв у червні 2014 року.