У червні ФДМУ планує оголосити приватизаційні конкурси з продажу 92,75% акцій "Сумихімпрому" і 93,055% акцій Дніпродзержинської ТЕЦ.
У серпні Ф- приватизаційний конкурс із продажу 60,77% акцій «Донбасенерго», у вересні – з продажу 60,8% акцій Макіївського метзаводу, 55,77% акцій Сєверодонецького приладобудівного заводу, 51,03% акцій Полтавського заводу газорозрядних ламп, 50,9% «Тернопільобленерго», 75% «Волиньобленерго», 60,2% «Запоріжжжяобленерго», 60,001% «Харківобленерго», 65,009% «Хмельницькобленерго», 65% «Миколаївобленерго».
У жовтні ФДМУ планує виставити на продаж 90,8% акцій «Азовкабель», у листопаді – 50% акцій «Луганських акумуляторів», у грудні – 25% акцій Чернігівського заводу радіоприладів.
Відповідно до затвердженого плану-графіка, в серпні планується виставити на біржах по 5% «Харківобленерго», «Хмельницькобленерго» і «Миколаївобленерго», у вересні – 46% акцій «Черкасиобленерго», в грудні – по 25% акцій «Одесаобленерго» і «Сумиобленерго».
Як відомо, на початку червня під час звіту у профільному парламентському комітеті голова Фонду держмайна Олександр Рябченко висловив сумнів у тому, що уряд погодиться на приватизацію "Турбоатому". Він пояснив, що це підприємство працює з прибутком, якоговистачає для подальшого розвитку. Рябченко допустив, що може з'явитися інвестор, який зацікавить уряд ще кращими перспективами "Турбоатома", проте відзначив, що поки подібні пропозиції відсутні.
Компанія «Турбоатом» виробляє парові турбіни для ТЕС і АЕС, гідротурбіни для ГЕС, газові турбіни для ТЕС. Виробництво турбін здійснюється за замкнутим циклом: від проектно-конструкторських і науково-дослідних робіт до виготовлення, складання, випробування турбін і відвантаження. До структури «Турбоатома» входять два спеціальні конструкторські бюро, технологічні підрозділи, науково-дослідні лабораторії, заготівельна база, механообробне виробництво, випробування енергетичного обладнання. Управління державною частиною акцій ВАТ «Турбоатом» здійснює Фонд державного майна, якому належить 75,22% акцій компанії.
Одеський припортовий завод, що знаходиться в місті Южний, Одеської області, – другий за величиною виробник аміаку і карбаміду й третій – за випуском азотних добрив в Україні. Підприємство також здійснює перевантаження хімічної продукції, що надходить із країн СНД, на експорт. Завод є монополістом на загальнодержавному ринку спеціалізованих послуг з прийому, охолоджування й перевантаження аміаку.