Фюле розповів, коли можна очікувати текст Угоди про асоціацію

Акценти
13 Березня 2013, 23:13

"Європейська Комісія працює над текстом. Я очікую, що ранньою весною ми зможемо направити (документ) до Ради з відповідним запитом і також рекомендаціями", – сказав Фюле.

Він також вкотре підкреслив важливість цього документу, який – "не зона вільної торгівлі і не тільки гео-стратегічного виду угода".

"У випадку з Україною це Угода не тільки про політичну асоціацію, але і про економічну інтеграцію. Угода, яка приведе Україну ближче до ЄС, поступово приймаючи Україну на єдиний ринок ЄС", – пояснив європейський комісар.

Як відомо, лідери Євросоюзу за підсумками останнього саміту Україна-ЄС, котрий відбувся 25 лютого в Брюсселі, заявили, що очікують більшого прогресу від української влади в справі виконання умов для підписання Угоди про асоціацію. Європейські політики зазначили, що українська влада повинна продемонструвати конкретні досягнення до травня цього року, оскільки ЄС потребує ще додаткового часу на внутрішні процедури, аби Угода про асоціацію могла бути підписана на саміті в листопаді.

90