Фіскальна служба викрила міжрегіональний конвертцентр із обігом понад 1 млрд грн

12 Лютого 2016, 22:52

Працівники податкової міліції міста Києва викрили міжрегіональний конвертаційний центр з обігом понад 1 млрд гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної фіскальної служби України.

"Встановлено, що зловмисники, які діяли на території Київської, Дніпропетровської, Закарпатської областей та в місті Києві надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з переведення безготівкових коштів у готівку та формування незаконного податкового кредиту з ПДВ", – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що до реалізації незаконних схем залучались як підприємства-імпортери високоліквідної продукції, так і виконавці, і замовники підрядних робіт.

"Протягом 2015 року зловмисники надали незаконні послуги з мінімізації податкових зобов'язань та сприяли ухиленню від сплати податків понад 200 платникам податків, у тому числі підприємствам-переможцям державних закупівель. Загальний обсяг проконвертованих коштів перевищує мільярд гривень, втрати бюджету становлять понад 200 мільйонів гривень", – розповіли у фіскальній службі.

Як повідомлялося, на Київщині ліквідували конвертцентр, який за рік "відмив" понад 33 млн грн.

Крім того, фіскальна служба викрила міжрегіональний конвертцентр із обігом у понад 5 млрд грн, який діяв на території Дніпропетровської, Київської і Харківської областей.