Фірмам Єфремова підкинули ще 58 мільйонів з держбюджету

21 Червня 2011, 18:32

ТОВ «ДС-8» і ПП «Портекс» контролюються сім’єю голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

З врахуванням цих закупівель цьогорічні здобутки фірм Єфремова на тендерах вугледобувних підприємств Донбасу склали 1 млрд 357 млн 440 тис. грн.

Нагадаємо, Державне підприємство «Луганськвугілля» за результатами тендерів 5 квітня уклало низку угод з ТОВ «ДС-8» та ТОВ «Індекспром» на суму 246,10 млн гривень. Компанії-переможці належать Ігорю та Наталі Єфремовим – членам сім’ї Олександра Єфремова і мають постачати «пристрої заряднi акумуляторнi та джерела вторинного електроживлення промисловi i побутовi», «обладнання лав для вугледобувної промисловості» та «послуги з капiтального ремонту обладнання лав».

Як повідомлялося, нещодавно компанія «Iндекспром» уклала угоду з «Луганськвугіллям» на суму 248,14 млн гривень. З врахуванням останніх здобутків ці фірми з початку року отримали вже 997,12 млн грн. У 2005-2010 роках вони виграли на державних тендерах контракти на суму 1,02 млрд грн.

Нагадаємо, у березні Єфремов заявив, що ознакою відновлення економіки країни Партія регіонів розцінює той факт, що 16 депутатів-регіоналів потрапили в Топ-200 найбагатших українців

Зазначимо, що Єфремов ніколи не публікував свою декларацію про доходи.