Фінляндія висловила підтримку територіальній цілісності України

17 Березня 2018, 13:52

Міністр закордонних справ Фінляндії Тімо Сойні заявив, що Гельсінкі продовжують політику невизнання щодо окупованого Росією Криму та засуджують незаконну анексію півострова. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави МЗС, опублікованому напередодні незаконних виборів президента РФ у окупованому Криму.

 

"Фінляндія підтримує суверенітет та територіальну цілісність України. Ми засуджуємо незаконну анексію та продовжуємо політику невизнання", – наголосив Сойні.

 

Водночас фінське МЗС звернуло увагу на погіршення ситуації з правами людини на окупованому півострові та закликали Росію дати міжнародним організаціям безперешкодний доступ до цієї території.

 

"Фінляндія приєднується до спільної заяви верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Могеріні від 16 березня 2018 року", – додав глава МЗС Фінляндії.

 

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України заявило, що результати голосування за президента Росії, проведеного на території окупованого Криму, не будуть визнані ні Україною, ні міжнародною спільнотою. 

 

Як повідомлялось, 15 березня міністр закордонних справ України Павло Клімкін у зв'язку з проведенням виборів президента РФ у Криму та отруєнням Скріпаля у Британії заявив, що Російська Федерація з використанням гібридних методів фактично веде третю світову війну.