Фінляндія приєдналася до бойкоту Чемпіонату світу-2018

12 Червня 2018, 22:30

Фінляндія підтвердила, що вище керівництво країни не відвідає чемпіонат світу з футболу в Росії. Про це 12 червня у Twitter повідомив посол України у Фінляндії Андрій Олефіров.

 

"Вище керівництво Фінляндії не бере участь у чемпіонаті. Це – не моя заслуга, а здорового глузду. Ми кожен на своєму місці робимо своє", – зазначив посол.

 

 

Олефіров також закликав українців також бойкотувати ЧС-2018.
 

Нагадаємо, Австралія оголосла про державний бойкот Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року. 

 

Раніше повідомлялось, що Європейський парламент може закликати до дипломатичного бойкоту футбольного Чемпіонату світу-2018 в Росії. 

 

5 червня МЗС Польщі попередило про можливі теракти під час Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року.

 

22 травня правозахисна організація Human Rights Watch закликалабойкотувати матч чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії в червні 2018 року.

 

Також МЗС України закликало українських уболівальників не їхати на чемпіонат світу з футболу-2018, який з 14 червня по 15 липня відбудеться в Росії.

 

Як повідомлялось, глава Міністерства закордонних справ Британії Борис Джонсон передбачив, що президент Росії Володимир Путін буде прославляти себе на Чемпіонаті Світу з футболу цього літа таким же чином, як і Адольф Гітлер на Олімпійських Іграх у Берліні в 1936 році.

 

Також влада Німеччини заявила про можливості шпигунства під час ЧС-2018 в Росії, та порекомендувала вболівальникам і посадовцям не брати у поїздку смартфони.