Financial Times: Бізнесмени переконані, що перемога Меркель на виборах посилить економіку єврозони.

16 Серпня 2013, 22:26

 «22-го вересня на вибори підуть німці, проте схоже, що їхніх результатів чекають і в інших куточках ЄС», – повідомляє Financial Times. За даними видання, деякі контроверсійні питання, як, наприклад, робота у напрямку створення банківського союзу єврозони призупинено до виборів та оголошення результатів.

Про те, що успіх Ангели Меркель на найближчих виборах є запорукою успішного розвитку єврозони, свідчать також і результати Бізнес-барометра Financial Times та Economist – опитування світових бізнесменів, що проводилося протягом 9-го липня – 12-го серпня. Серед більш ніж 1500 респондентів, які взяли участь в опитуванні Financial Times та Economist, більш ніж 60 % визнали, що переобрання Меркель зробить їх більш впевненими у позитивних шансах європейської економіки. Лише 16% сказали, що це зробить їх менш впевненими, а решта ж не мають відповіді.     

Хоча є й інша сторона медалі. «В той час як світовий бізнес розглядає Меркель як безпечного кандидата, німецька промисловість нещодавно повідомила уряд, що економіка потребує більшої кількості інвестицій і менше споживання, аби повернутися у форму», зауважили автори Financial Times.

98