Фінал Ліги чемпіонів не несе для України жодних бюджетних витрат – голова ФФУ

15 Вересня 2016, 14:20

Президент Федерації футболу України Андрій Павелко розповів про фінансові витрати  для проведення фіналу Ліги чемпіонів 2018 року у Києві.

«Цей захід може принести тільки додаткове фінансування нашій країні. Тому що приїде понад 70 тисяч гостей, більше 140 телекомпаній з усього світу будуть транслювати цю подію. І ми зможемо показати всім нашу столицю і країну, це серйозний іміджевий проект. Зусилля окупляться в тисячу разів», – заявив Павелко.

З його слів, проведення фіналу не несе жодних витрат для бюджету України.

«Витратної частини практично не існує. Жодної копійки бюджетних коштів не буде витрачено. «Олімпійський» провів фінал Євро-2012. Нових вимог по стадіону не пред'явлено. Є технічні моменти – зона для гостів, але це не ті кошти. Але УЄФА, Київ, федерація – кожен візьме на себе частину витрат, але це невеликі суми. Упевнений, це свято увійде в історію, як краще проведення фіналу Ліги чемпіонів», – додав голова ФФУ.

Нагадаємо, УЄФА вибрав Київ для проведення фіналу Ліги чемпіонів у 2018 році. Прийматиме фінальний матч НСК «Олімпійський», який запланований на 26 травня 2018 року.