Фігурантам справи про вбивство Нємцова офіційно оголосили про завершення слідства

29 Січня 2016, 10:21

Фігурантам справи про вбивство російського політика Боріса Нємцова в лютому 2015 було оголошено про закінчення слідства. Про це йдеться в повідомленні Слідчого комітету 29 січня.

Обвинувачення в остаточній редакції оголосили Зауру Дадаєву, Анзору і Шадіду Губашевим, Темірлану Ескерханову і Хамзату Бахаєву. Їх звинувачують у скоєнні вбивства за наймом у складі організованої групи, а також у носінні, перевезенні та зберіганні вогнепальної зброї.

Фігурантам оголосили про закінчення слідства. Найближчим часом вони зможуть ознайомитися з матеріалами кримінальної справи. Кримінальне переслідування відносно співучасника Беслана Шаванова було припинене, оскільки він загинув від вибуху гранати при затриманні в Грозному.

Відносно Руслана Мухудінова, якого назвали замовником і організатором злочинів, а також «інших невстановлених осіб» справу виділили в окреме провадження.

Нагадаємо,  в ніч на 28 лютого в Москві біля стін Кремля було вбито російського опозиціонера Боріса Нємцова. Невідомий декілька разів вистрілив у спину політику. Від поранень Нємцов помер на місці.

У січні 2016 року голова СК РФ назвав убивство Нємцова розкритим.