ФЕСТИВАЛЬ АМЕРИКАНСЬКОГО КІНО «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ» ВІДБУДЕТЬСЯ 13-19 ТРАВНЯ У КИЄВІ

11 Травня 2021, 14:27

ЩО ЦІКАВОГО НА ФЕСТИВАЛІ

 

У художній програмі – нещодавно відзначені «Оскаром» Звук Металу (Sound of Metal) – за найкращий саунд-дизайн та монтаж, та фільм Мінарі (Minari) – за найкращу жіночу роль другого плану.

 

Також на фестивалі покажуть хіти престижних міжнародних інді-фестивалів, зокрема фільми Ґлорії (The Glorias) про зародження руху фемінізму та його ікону Ґлорію Стайнем; Ніколи. Рідко. Іноді. Завжди. (Never Rarely Sometimes Always) про історію вагітності молодої американки; Сурогат (The Surrogate) про складний вибір у сурогатному материнстві; Прийдешній світ (The World to Come) про жіночу пристрасть в Америці XIX століття та Мейнстрим (Mainstream) про руйнівну силу соціальних медіа від наймолодшої режисерки з відомого сімейства Коппола, Джії Копполи. 

 

Спеціальна програма 11-ї «Незалежності» – ретроспектива фільмів Девіда Лінча, до якої увійшли три знакові стрічки режисера: Синій Оксамит (Blue Velvet), Дикі серцем (Wild at Heart) та Малголланд драйв (Mulholland Dr.)

 

Квитки на покази документальної та ретроспективної програми можна придбати за посиланням та на сайті кінотеатру «Жовтень».

 

Документальна програма фестивалю – безкоштовна для відвідування. Щоб потрапити на показ будь-якого з документальних фільмів у кінотеатрі «Жовтень», потрібно лише забронювати собі місце в залі за посиланням. У документальній секції можна знайти не тільки американські стрічки,  а й роботи українських кінематографістів – учасників лабораторії з кіновиробництва для молодих митців IndieLab. 

 

Додатково у програмі фестивалю – чотири дискусійні заходи, що відбудуться після показів документальних фільмів. Ознайомитися з ними можна у розкладі кінофестивалю. Участь вільна за попередньою реєстрацією.

 

ОНЛАЙН ПОКАЗИ НА ТЕРИТОРІЇ ВСІЄЇ УКРАЇНИ

 

Чотири документальні стрічки від American Film Showcase будуть доступні для онлайн перегляду на території всієї України в дати фестивалю: Реслінг (Wrestle) про шкільне виховання дітей з неблагополучних сімей у Америці; Місячна Соната (Moonlight Sonata), про зростання хлопчика з вадою слуху; Точка Свідомості (Conscience Point), про протистояння корінного населення та забудовників у боротьбі за півострів Шиннекок Хіллз; Сейтан та Адам (Satan and Adam) про вуличних музикантів на вулицях Гарлему та силу їхньої дружби. Показ фільмів – безкоштовний, за попередньою реєстрацією. Посилання на перегляд можна знайти на стартовій сторінці фестивалю.