Фейгін розповів нові подробиці у справі Сущенка

17 Жовтня 2016, 21:54

Адвокат неправомірно затриманого в Москві журналіста Укрінформу Романа Сущенка Марк Фейгін повідомив, що з його підзахисним проводилися процесуальні дії, що передують експертизі.

Захисник уточнив, що ці заходи передують комплексній експертизі, ініціаторами якої є слідчі органи Федеральної служби безпеки РФ.

"Ми прийняли рішення не брати активної участі в цих діях", – підкреслив він.

Адвокат пояснив, що в сьогоднішніх слідчих діях активної участі також не брали, а лише погодилися з деякими вимогами, які висуваються стороною російського звинувачення.

За словами Фейгіна, щодо різних епізодів експертиз рішення приймаються різні. Тобто, якщо дії російської сторони суперечать інтересам Сущенка, слідує відмова від їх проведення.

Адвокат додав, що у вівторок, 18 жовтня, планується продовження проведення різних експертиз.

Нагадаємо, Роман Сущенко – паризький кореспондент українського інформаційного агентства "Укрінформ", прибув до Росії у приватних справах, перебуваючи у відпустці. Члени Громадської спостережної комісії Москви виявили його 2 жовтня в московському СІЗО "Лефортово".

ФСБ назвала українського журналіста Сущенка кадровим розвідником, який нібито збирав відомості про діяльність російських Збройних сил РФ. У Головному управлінні розвідки Міноборони України назвали цю інформацію фейком.

Захист українського журналіста Романа Сущенка подав скаргу на арешт. Сам Сущенко не визнає себе винним у шпигунстві.

7 жовтня російське слідство висунуло Сущенку офіційне звинувачення в шпигунстві.