Федина отримала повістку на допит в ДБР

12 Лютого 2020, 13:29

Народній депутатці від "Європейської солідарності" Софії Федині передали повістку про виклик для допиту в Державному бюро розслідувань. Про це 12 лютого вона повідомила під офісом ДБР.

 

"За результатами вручення, маю повістку на допит. Мушу наголосити, що справою про війну займаються люди, які не служили, не захищали в бою Україну, вони не розуміють про що йдеться, бо вони ніколи на собі не відчували пострілів. Вони ніколи не відчували того, що приносить за собою війна", – розповіла Федина.

 

 

Зазначається, що на підтримку депутатки під офісом ДБР зібралися її однопартійці, а також інші активісти.

 

Нагадаємо, що 26 жовтня депутатка Софія Федина та військова волонтерка Маруся Звіробій записали трансляцію на Facebook, де розкритикували спілкування Володимира Зеленського з добровольцями під час приїзду до Золотого на Донбасі. Згодом, 26 листопада, Держбюро розслідувань скерувало до Генпрокуратури проект повідомлення про підозру  в погрозі вбивством щодо президента України депутатці Софії Федині та волонтерці Марусі Звіробій. 26 грудня, проект повідомлення про підозру  повернули з Генпрокуратури у Державне бюро розслідувань.