Федерація баскетболу України закликала співати перед матчами гімн

11 Жовтня 2016, 17:03

Федерація баскетболу України (ФБУ) закликала українських гравців і тренерів співати національний гімн перед матчами. Відповідне звернення опубліковано на сайті федерації.

 

«Сьогодні, як ніколи у нашій країні, необхідна загальна підтримка усіх, хто став на захист України у гарячих точках. Багато клубів різними акціями підтримують армію і людей, постраждалих від збройного конфлікту на сході України. Ми знаємо чимало баскетболістів і тренерів, які беруть участь у благодійних та волонтерських акціях і рухах, і зараз виступаємо з ініціативою на всезагальну підтримку всіх українців, які борються за незалежність України», – йдеться у заклику.

Тому ФБУ звертається до кожного гравця і тренера баскетбольного співтовариства України виконувати гімн України перед початком кожного баскетбольного матчу.

«Ми закликаємо цим простим, але зрозумілим для кожного громадянина України актом, висловлювати подяку, почуття гордості і єднання, почуття патріотизму і солідарності з кожним захисником України, і звичайно ж, величезну скорботу і співчуття до кожного загиблого і потерпілого при захисті України», – наголосили у ФБУ.

Нагадаємо, збірна України вийшла на Євробаскет-2017.