ФДМУ продав 76% «Луганськтепловоза» за 410 млн. гривень Брянському машзаводу

15 Червня 2010, 11:43

Про це після завершення конкурсу оголосив заступник голови ФДМУ, голова конкурсної комісії Ігор Миронюк.


Стартова ціна становила 400 млн. гривень.


Як повідомлялось, до участі в конкурсі ФДМУ допустив Науково-виробниче об’єднання ім. Фрунзе (Суми, входить у групу «Енергетичний стандарт» бізнесмена Костянтина Григоришина ), УК «Брянський машинобудівний завод» (Росія, належить російському «Трансмашхолдингу»).


Компанія Mantara Holding (Кіпр, близька до групи Приватбанку) не була допущена до торгів, оскільки не надала комісії інформацію про джерела фінансування покупки держмайна, а також тому, що її фінансову звітність не завірив український аудитор, як того вимагає законодавство.


У березні 2007 року ФДМУ продав 76% «Лугансктепловоза» закритому акціонерному товариству «Управляюча компанія «Брянський машинобудівний завод» за 292,505 млн. гривень, але потім результати конкурсу були скасовані в судовому порядку, і зазначений пакет акцій повернувся в держвласність.


«Луганськтепловоз» випускає магістральні тепловози, дизель-поїзди, електропоїзди постійного і змінного струму, транспортери, вагони й обладнання для поїздів приміського сполучення й трамваїв, а також гірничо-шахтне обладнання.