ФБР кілька років прослуховувало розмови Манафорта – CNN

19 Вересня 2017, 14:10

Слідчі Федерального бюро розслідувань (ФБР) прослуховували телефонні розмови колишнього голови виборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта за розпорядженням суду і тепер планують висунути йому звинувачення. Про це повідомляє телеканал CNN.

Прослуховування почалось 2014 року і тривало до 2017 року, в тому числі, коли Манафорт особисто спілкувався з Трампом. При цьому телеканал повідомляє, що невідомо, чи були записані якісь слова президента США.

Зокрема, ФБР слухало розмови у червні 2016 року, коли Дональд Трамп-молодший, Пол Манафорт і головний радник Білого дому Джаред Кушнер зустрічалися з російським адвокатом Наталією Весельницькою, яка обіцяла надати негативну інформацію про суперницю Трампа, демократа Гілларі Клінтон.

Манафорт і його адвокати поки ці повідомлення не коментували.

Як повідомило 18 вересня видання The New York Times з посиланням на два джерела, знайомі зі справою, агенти США повідомили Манафорту, що планують обвинувачення після здійсненого у липні в його будинку обшуку.

Пол Манафорт є однією з ключових фігур в розслідуванні можливого втручання Росії у президентські вибори у США. У червні 2016 року він очолив виборчий штаб Трампа і взяв участь у зустрічі Дональда Трампа-молодшого з російською юристкою Наталією Весельницькою. Всередині серпня того ж року Пол Манафорт залишив посаду після того, як стали відомі подробиці його ділових і політичних зв’язків з екс-президентом України Віктором Януковичем.