ФАТХ і ХАМАС підписали угоду про примирення

4 Травня 2011, 19:57

Церемонія пройшла у присутності керівника ФАТХ і голови Палестинської національної адміністрації Махмуда Аббаса, лідера ХАМАС Халеда Машааля, а також представників країн-членів Ліги арабських держав, генсека ЛАГ Амра Муси, спецпосланця генсека ООН Пан Гц Муна, глави європейської дипломатії Кетрін Ештон, генсека Організації Ісламська конференція Екмеледдіна Іхсаноглу.

Раніше, у вівторок, представники усіх політичних сил Палестини в Каїрі підписали угоду про примирення, заявив глава парламентського блоку руху ФАТХ і член ЦК ФАТХ Аззам аль-Ахмед.

Угода про примирення представники основних ворогуючих палестинських партій – що підтримують главу Палестинській національній адміністрації (ПНА) Махмуда Аббаса ФАТХ і ісламістського руху ХАМАС – досягли 27 квітня в ході переговорів, що проходили в Каїрі за посередництва Єгипту. Тоді сторони парафували документ, що передбачає проведення виборів і формування єдиного уряду.

У вівторок в Каїрі відбулося розширене засідання представників усіх палестинських угрупувань, що беруть участь в міжпалестинському діалозі. В ході засідання усі палестинські політичні сили приєдналися до угоди ФАТХ і ХАМАС, розповів аль-Ахмед.