Фантастичний Турчинов

VIP-хроніки
11 Квітня 2013, 16:44

Цього разу презентація пройшла в рамках Європейського конвенту наукової фантастики.
Перша ж спроба представити книгу читачам, відбулась ще 26 грудня минулого року в одній зі столичних книгарень.

 

Роман «Пришестя» розповідає про останні часи існування людства. «Це спроба побудувати модель нашого з вами суспільства і подивитися, як ця модель працює в найближчій перспективі», — каже автор. За словами Турчинова, в своїй книзі він зробив спробу довести, що «пришестя неминуче і звіт кожного неминучий».

 

Книжку Турчинов писав аж три роки, переважно підчас відпусток. Просто відпочивати йому, мовляв скучно, тому, аби розважитись, він пише книжки.

 

Коли буде наступна книга, політик поки не знає. Каже, що судячи з політичної ситуації в Україні, відпустка йому найближчим часом не світить, тому нових книг не буде.

 

 

Обіцяє, що спробує допрацювати кіносценарій, який у нього вже майже готовий. Втім, у можливість зняти кіно по своїх творах сьогодні не дуже вірить, бо це дуже дорого, а держава яка би могла посприяти не зацікавлена в розвитку вітчизняного кінематографа.

 

Писати книжки українською Турчинов поки не збирається, хоча й дуже прагне. Недостатньо добре володіє українською мовою аби писати художні твори.

 

Підтримати політика-письменника прийшли його колеги по цеху депутати Арсен Аваков і Сергій Пашинський, а також політик-десидент Левко Лук’яненко.

 

На закінчення презентації до автора вистроїлась невеличка черга з бажаючих отримати автограф. Турчинов був в гарному гуморі і залюбки підписував. Книгу для автографа можна було купити просто на презентації. Її вартість 50 гривень.

 

 

Читайте також Як депутати продовжують собі життя