Фальсифікаторів-невдах віддадуть під суд?

Акценти
6 Листопада 2012, 13:52

"В адміністрації президента розглядають можливість порушення справ стосовно деяких членів виборчкомів на деяких округах, зокрема, там, де спостерігачі говорять про порушення на користь провладних кандидатів", – заявило джерело.

За його словами, це викликано бажанням президента Януковича показати міжнародному співтовариству, що українська влада переслідує порушників законодавства.

"Звичайно, на округах, де перемогли наші або лояльні кандидати, нікого не зачеплять", – наголосив співрозмовник Тиждень.ua.

Водночас, за його словами, кримінальне переслідування може зачепити членів тих виборчкомів, де після перерахунку голосів та судових оскаржень визнано переможцями кандидатів від опозиції. "Якщо ці опозиціонери скаржились, що вибори намагались фальсифікувати, прокуратура та МВС мають цілковите право відреагувати", – додало джерело.

За його словами, зокрема, йдеться "мінімум про два округи в місті Києві".

Водночас, наголосив співробітник штабу ПР, "маніпуляції відбувались також і з боку багатьох опозиційних кандидатів. і це теж може стати предметом уваги компетентних органів".

Нагадаємо, 6 листопада Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію для розслідування обставин встановлення результатів виборів в деяких округах.  При цьому спікер Володимир Литвин відхилив пропозицію опозиції про реєстрацію їхньої постанови щодо розслідування фактів фальсифікації виборів.

94