Фабрика Roshen відновила свою роботу в Липецьку

2 Квітня 2015, 16:44

Липецька фабрика української кондитерської корпорації "Рошен" у четвер, 2 квітня, відновила плановий ремонт обладнання, перерваний напередодні у зв'язку з обшуками. Про це повідомила старший менеджер російського підприємства по зв'язках з громадськістю Ірина Вахонін.

"Представники силових структур покинули підприємство", – сказала Вахонін.

Фабрика призупинила роботу через плановий ремонт наприкінці березня. Передбачається, що виробничі лінії будуть запущені 6 квітня.

Нагадаємо, 1 квітня фабрику заблокували працівники правоохоронних органів. Входи і виходи на підприємстві були перекриті працівниками ОМОН. У Roshen назвали неправомірним блокування фабрики.

У свою чергу офіційний представник Слідчого комітету РФ Володимир Маркін повідомив, що обшук проводився в рамках справи про шахрайство на 180 млн рублів.

Кондитерська корпорація Roshen є лідером українського ринку і одним з великих світових виробників кондитерських виробів. До її складу входять чотири українські фабрики (київська, вінницька, маріупольська і кременчуцька), два виробничі майданчики в Липецьку, Клайпедська кондитерська фабрика в Литві, угорське підприємство Bonbonetti Choco Kft, а також масло-молочний комбінат "Бершадьмолоко". Roshen випускає близько 200 видів кондитерських виробів, а загальний обсяг продукції досягає 450 тис. т на рік.

Власником корпорації є президент України Петро Порошенко. Під час виборчої кампанії він обіцяв продати Roshen.

Позначки: