Euronews: Кліматичну катастрофу можна попередити, якщо діяти зараз

Світ
15 Вересня 2021, 12:36

Про це заявив голова ЄС з питань клімату, і додав, що діяти потрібно вже, адже кліматична криза посилює інші природні катаклізми, повідомляє видання Euronews.

"Це суть звіту МГЕЗК (Міжурядова група експертів з питань змін клімату, – Ред.), адже якщо не будемо діяти зараз, ми дійдем до точки неповернення дуже скоро. У нас немає вибору, ми повинні діяти. І я сподіваюся уникнути однієї речі – паралізованості від страху змін”, – заявив голова.

Виконавчий віце-президент Європейської Комісії з питань європейської зеленої угоди Франс Тіммерманс заявив Європарламенту, що сьогоднішня бездіяльність може призвести до серйозних наслідків, які нам  наші нащадки не пробачать у майбутньому. Тіммерман відвідав Страсбург для захисту так званого пакету “Fit in 55%” – ініціатива Брюсселю, за якою до 2030 року викиди вуглецю повинні скоротитись на 55 % та спуститись до нульового рівня викидів до 2050 року.

Читайте також: Клімат творить історію: зміни кліматичних безпосередньо впливають на людську життєдіяльність

Депутатка від партії Зелених Німеччини Ска Келлер також заявила, що Європі потрібно припинити видачу державних субсидій на викопне паливо, більше розвивати сонячну енергетику та прискорити перехід на поновлювані джерела енергії .