Естонія вкотре “дала відкоша” ансамблю пісні і танцю російської армії

3 Лютого 2017, 17:57

Глава Міністерства оборони Естонії Маргус Цахкна відхилив пропозицію місцевого бізнесмена Юрія Сахарова організувати в країні виступи російського ансамблю пісні і танцю імені Александрова. Про це повідомила естонська газета "Ихтулехт".

«Я можу відразу сказати, що не дам ансамблю пісні і танцю імені Александрова, що входить до складу Збройних сил РФ, дозвіл приїхати до Естонії. Російських військових не чекають в Естонії", – заявив Цахкна в листі у відповідь на запит бізнесмена.

Міністр також нагадав, Естонія "не приймає анексію Криму і участь Росії у війні на Україні", і саме тому "неможливо дозволити приїзд російського військового ансамблю до Естонії".

Як відомо, колишній міністр оборони Естонії Ханнес Хансо в березні 2016 році відмовив російському Ансамблю імені Александрова, що входить до структури Міноборони Росії, у відвідуванні країни.

Крім того, в листопаді 2015 року в Естонії також заборонили виступ академічного ансамблю пісні і танцю Російської армії імені Алєксандрова.

Нагадаємо, 25 грудня 2016 року в авіакатастрофі під Сочі загинули 64 артисти (майже увесь хор, музиканти, артисти балету) колишнього складу Академічного ансамблю пісні і танцю Російської армії ім. Александрова, разом з його художнім керівником Валерієм Халіловим, що летіли з концертом до сирійського Алеппо, зруйнований після бомбардувань російської авіації.