Естонія підтримує вступ України до НАТО

1 Листопада 2018, 12:20

Голова комітету з питань національної оборони Естонії Ханнес Гансо заявив, що Таллінн підтримує рух України до НАТО. Про це в четвер, 1 листопада, повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

 

Так, у комітеті з питань національної безпеки і оборони ВР відбулася зустріч з представниками комітету нацоборони парламенту Естонії.

 

"Учасники зустрічі обговорили питання, пов’язані з запровадженням Україною санкцій проти Російської Федерації, протистоянням агресії Російської Федерації в інформаційній сфері, кібербезпекою, відновленням системи військових судів, зменшенням залежності від Росії у різних сферах, переозброєнням української армії тощо", –  йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що представники естонської сторони поділилися досвідом їх країни щодо забезпечення кібербезпеки, створення та захисту системи електронного урядування.

 

"Голова естонської делегації, голова комітету з питань національної оборони парламенту Естонської Республіки Ханнес Гансо висловився за важливість процесів, що відбуваються в Україні, та наголосив на підтримці руху України до НАТО та зусиль України в боротьбі з російською агресією", – повідомили в Раді.

 

Нагадаємо, 13 жовтня 2017 року міністерство закордонних справ Естонії, яка голосує в ЄС, виступило проти перегляду угоди про асоціацію з Україною, який вимагає Угорщина у зв'язку з новим українським законом про освіту.