Держсанепідслужба заявляє про ризик різкого погіршення епідемічної ситуації з кишковими інфекціями, коростою, туберкульозом, вірусним гепатитом групи «А», грипу та ГРВІ.
У повідомленні наголошується, що з початку масових акцій протесту в столиці зареєстровано 4 випадки гострої кишкової інфекції, пов'язаних з вживанням продуктів харчування під час проведення акцій.
"У Держсанепідслужбі наголошують – без прийняття невідкладних профілактичних заходів ситуація може стати неконтрольованою, що призведе до поширення інфекційних захворювань і харчових отруєнь серед киян та гостей Києва", – зазначено в повідомленні.
Для запобігання виникнення та поширення інфекційних захворювань і харчових отруєнь, ГУ Держсанепідслужби звернулося до керівництва Киїради з проханням вжити негайних заходів з проведення профілактичних заходів у будівлях, де тимчасово перебувають мітингувальники, з проведенням профілактичної дезінфекції та дезінфекційної обробки речей.
Як повідомлялось, раніше голова КМДА Олександр Попов заявив, що збирається незабаром повернутися у свій кабінет і влаштувати нову "йолку" на Майдані.
Він нагадав , що зараз є рішення суду про звільнення будівлі мерії.
Як повідомлялось, 30 листопада після 4-ї години ранку бійці спецпідрозділу «Беркут» розігнали Євромайдан у Києві.
У столичній міліції заявили, що активістів відтіснили з Майдану Незалежності через конфлікти з коммунальниками, яким нібито потрібно було встановлювати ялинку.
Після розгону Євромайдану 33 активістів затримали, кілька десятків поранено, п’ятеро з них госпіталізували з відділку міліції. Серед постраждалих двоє громадян Польщі.
Заступник голови фракції ПР Михайло Чечетов заявив, що у розгоні Євромайдану винні активісти, які не давали встановити "йолку і каток".
Розгін Євромайдану викликав масові акції протести в Україні.