«Енергоатом» віддав чверть мільярда компанії, яку звинувачували у зловживаннях з держкоштами

2 Липня 2013, 09:29

Система «Черний ящик» коштуватиме 19,01 млн грн. Решту грошей виділено на програмно-технічні комплекси нормальної експлуатації і керуючої системи безпеки з обладнанням для пожежогасіння.

Єдиним акціонером заводу «Імпульс» є кіпрський офшор Iд&с (Iндастрiал дiвайсiз & сiстемз) лiмiтед [Id&s (Indastrial devices & systems) limited]. Наглядову раду зводу очолює член Севєродонецького міськвиконкому Володимир Єлісєєв.

За п’ять років після заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році оприлюднено дані про атомні підряди «Імпульсу» на загальну суму 2 млрд грн.

Єдиним конкурентом «Імпульсу» на останніх тендерах було ПАТ «Науково-виробниче підприємство «Радій», з яким североднецький завод і раніше розігрував тендери «Енергоатому». Це підприємство за п’ять років отримало підряди атомників на 1,18 млрд грн.

Нагадаємо, «Імпульс» і «Радій» фігурували в звіті Держфінінспекції про зловживання в системі «Енергоатому» за 2012 рік.

За даними ревізорів, кілька угод з цими фірмами призвели до збитків держкомпанії, або не були погоджені аудиторами. В тендерах «Енергоатому» ці фірми майже у всіх торгах конкурують виключно між собою.

Як повідомлялось, у червні "Енергоатом" закупив у фірми, близької до міністра економрозвитку, електронного устаткування на 17 млн грн.

13 червня Кабінет міністрів України призначив Микиту Константинова виконуючим обов'язки президента державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом». 

Позначки: