Експерт: Запровадивши третій рівень санкцій, ЄС почав діяти консолідовано зі США

30 Липня 2014, 14:35

«Головне у запровадженні санкцій те, що ЄС діє у згоді зі США. Це найголовніше, що Захід зумів виступити єдиним фронтом, консолідовано, сформувавши єдину антиросійську коаліцію, що протидіятиме російській експансії і агресії», – вважає Горбач.

За його словами, наразі Захід демонструє готовність платити за те, щоб поставити Росію на місце, у тому числі – «через недозароблені у співпраці з Росією гроші».

«На відміну від ЄС, Канада регулярно робить заяви щодо санкцій, теж рухається паралельними курсами зі США – часом навіть жорсткіші санкції проголошує, часом швидше реагує. Це демонструє солідарність, яку, до речі, показує і Австралія, і Японія. Ці країни – ще два важливі геополітичні союзники США», – наголошує експерт.

Він припускає, що зараз будуть проводитись переговори із Південною Кореєю, «адже її санкції також можуть бути доволі дошкульними для Росії».

Як повідомлялося, 29 липня посли країн-членів ЄС під час засідання в Брюсселі ухвалили рішення про введення санкцій третього рівня щодо Російської Федерації.